Smash of Garnet web pagez
Novinky

02-02-03

Po delší odlmce jsme opět tu, nabiti novou positivní energií a připraveni rozsekat vaše těla na hadry...
Naší sestavou za poslední dobu zamávalo mnoho nepříznivých i příznivých vjecí...tak ted´to na Vás všechno vybalíme...
Jan "Stickbreaker" Nádráský si zázračně vyměnil místo s Michal"Madman" Brožík - kytary
Uvidíme co z této komninace vznikne...Každopádně začínáme tak trošku novou kapitouli naší kapely...
Těšíme se na vás, a doufáme, že nám zůstanete věrní...

19-07-02
A máme tu novinky z naší Practice Room: Narodilo se nám několik nových věcí - zatím jen pracovní názvy: GUN, EMPTY, IF YOU.

Tímto vás také samozřejmě zveme do klubu RUNWAY, kde nás 22.8.2002

uvidíte, ale hlavně uslyšíte, tak neváhejte a příjďte!Dále s námi vystoupí skupiny DWA SEKSY a STRANGE MIND. Vstupné je 30 kc!!!


06-06-02

V sekci FOTO se nám vzjukli nové fotečky(konešně), tak to ňák vošéfujte
a pochvalte29-05-02
V sekci Download se objevili naše MP3 ke stažení tak ....

08-04-02
V sekci foto najdete nějaké nové fotky

01-04-02
SOG vs. Lůza 2002, RUNWAY 30.03.
Plzeň
Když jsme dorazili do Runwaye docela nás udivil slušný počet návštěvníků, což je pro tento klub docela vzácný případ. Silný podíl na tom měl fakt, že večer byl pojat jako festival, tudíž přehlídka několika kapel. To samozřejmě přilákalo. První zahrála kapela TUNEL, dále LAIK a DWA SEKSY (mile nás překvapili). Poté zahráli my, SOG. Jelikož festival byl pojat punkově, Smash of Garnet byli tak trochu dramaturgickým omylem, publiku chvíli trvalo než se přesměrovali na jiné frekvence. To nás samozřejmě neodradilo, spíše povzbudilo a od půlky naší produkce se nám podařilo, asi už unavené a mírně připilé, publikum rozpařit. Kvůli skluzu jsme sice museli některé songy vynechat, ale nemohli jsme nezahrát naší nejnovější "If you want". Tou jsme také zakončili naší 40-ti minutovou pařbu. Dalšími kapelami byli rokycanští neopunkové Sex Deviants a plzeňští Disharmonici, kteří opět navázali na punkový duch festivalu. Festival Lůza 02 skončil úderem druhé hodiny. S účinkováním na tomto festivalu jsem spokojený, souhlasí se mnou i Stickbreaker a Cooly. Sklidili jsme pár kladných ohlasů, prodali dvě Cdéčka, rozdali ňákej autogram, atd. Zkrátka podobných akcí by mohlo být v Plzni určitě víc. A o to se Vy určitě postaráte?! Madman

24-03-02
Ahoya, tak jste si asi fšimli, že už nám fachá WEB co? Za zprovoznění našich stránek bychom chtěli hustě poděkovat hlavně Ondrovi "Máslo_Tužce" Bejšovcovi a Alešovi" Nin.Eleven "Hudcovi. Moc Děkujeme!!!Je to opravdu siláž.Díky kluci!SOG

23-03-02
Po Koncertu v klubu Runway se kapela na několik měsíců odmlčí k vůli MADMANovi, kterého čeká maturitní zkouška. Také kvůli přáním vtěsnat do své hudby nějaké změny, trochu ji obměnit a vytvářet nové věci. Máte se na co těšit, tak nějak vošéfujte tu Runway, bude to SILÁŽ!

20-03-02
SOG se nyní připravjí na festival LŮZA 2002, kde se v dobotu 30.3.2002 v plzeňském klubu Runway objeví spolu s dalšími 5 kapelmi(DWA SEKSY, SEX DEVIANTS, TUNEL, DISHARMONICI a LAIK. Tímto Vás všechny zveme na pořádnou akci.DÍKY!

04-03-02
SOG byli zrecenzováni v březnovém čísle časopisu ROCK&POP (viz.Biografie)


Made with 1st Page 2000 - Professional tools for real minds.